AHL v Chotěboři hledá nové soupeře

Pro nadcházející ročník AHL v Chotěboři hledáme nová družstva se zájmem hrát v Chotěboři naší soutěž. V sezóně 2016/2017 se ji účastnilo 6 družstev a naším cílem pro další sezónu je 10, aby mohla být soutěž po 1 kole rozdělena na 2 družstva a každé si hrálo své Play off.

V naší soutěži není žádné omezení, co se týče minulosti hráčů. Hráči, kteří hrají aktuálně vyšší soutěž než je Krajská liga mužů a juniorů hrát nesmí.

Cena za jedno utkání je 900,- za pronájem ledu a 100,- za poplatek rozhodčímu. Dále pak 1000,- startovné, které je na pokrytí časomíry a ostatních nákladů spojených s pořádáním.

Soutěž budeme začínat na přelomu Září a Října, pokud by byl zájem, tak i dříve.

Pokud máte jakékoli dotazy, můžete se obrátit na email ahl-chotebor@email.cz 

Vítězem letošního ročníku AHL je družstvo KLOUZOV !

Dramatické vyvrcholení AHL 2015/2016 přineslo finále, kde v prvník zápase došlo k remíze a tak se začínalo od začátku bez výhod. Do první poloviny bylo družstvo Klouzov rychlejším a přesnějším soupeřem a zajistilo si již v 1. třetině vedení 2:0. Od poloviny zápasu začalo přituhovat a hra se vyrovnala. Výborní golmani na obou stranách nepustili během 2 třetiny koutouč za záda a tak do 3. třetiny se šlo s výsledkem 2:0 pro Klouzovy. V poslední části se podařilo Plamenům snížit na 2:1 a během posledních 10 minut utkání měli několik šancí a 2x zazvonila tyčka. Vstřelit vyrovnávací gól se jim už ale nepodařilo a tak si letošní prvenství odnáší družstvo Klouzov.

Klouzovy – Plameny 2:1 ( 2:0, 0:0, 0:1)

Sestavy
Klouzovy : Nejedlý J. – Žemlička P., Jiránek, Švec, Benák, Ressl, Haltuf, Mudruňka, Halák, Odvářka, Nejedlý R., Míšek.
Plameny : Bořil – Meloun, Dražil, Vosička, Kavalír, Čermák, Kvaček M., Kvaček L., Křivský, Klement, Kárník, Dvořák, Koubek, Málek, Krédl.

Goly
Domácí : Nejedlý R., Švec.
Hosté : Dvořák.

Vyloučení : 2:2

______________________________________

V Souboji o 3 místo se ve druhém utkání střetli hráči České Bělé a Hurtovy Lhoty. Hurtova Lhota měla náskok prvního vítězství a i v tomto utkání dokázali Českou Bělou porazit výsledkem 6:2 a na bronzové příčce se tedy umístila Hurtova Lhota.

HC Česká Bělá – HC Wolfs Hurtova Lhota 2:6 ( 0:2, 0:2, 2:2)

Sestavy
HC Česká Bělá : Čermák – Haubert, Klimeš, Cinegr, Zvolánek, Benák, Kolář, Halama, Hlaváč, Krejdl, Kudláček, Kubát, Slavík, Rakušan P. ml., Provazník, Klement.
HC Wolfs Hurtova Lhota : Diviš – Adamec Milan, Kerber P., Benc, Prchal, Kahoun, Krejčí, Prášek, Šotola, Kerber M., Munia.

Goly
Domácí : Cinegr, Slavík.
Hosté : Prchal 4x, Šotola, Munia.

Vyloučení : 1:2

Doplnění výsledků ve skupině o umístění

SK Devils – Vilémov    2:13 ( 0:1, 0:6, 2:6)

Goly : Baumgartner, Kopal – Hart 5x, Lupták 3x, Šrámek, Špitálník, Růžička 3x.

Tímto zápasem se Vilémov posunul na předposlední příčku a konečné poslední místo tedy obsadilo zaslouženě družstvo SK Devils.

 

HC Libice – Vilémov 5:6 ( 2:1, 1:2, 2:3)

Goly : Cáb, Lorenc, Brzek T. 2x, Klofáč – Lhotský, Lupták 4x, Špitálník.

V tomto zápase už prakticky o nic nešlo, Vilémov měl svoje místo jisté a stejně tak i Libice.

První zápas o 3. místo vyšel lépe Hurtově Lhotě

HC Wolfs Hurtova Lhota – HC Česká Bělá     6:3 ( 0:0, 4:2, 2:1)

Sestavy
HC Wolfs Hurtova Lhota : Dviši – Adamec Milan, Krejčí, Benc, Prchal, Blažek, Kerber P., Šotola, Munia, Kerber M., Kahoun.
HC Česká Bělá : Čermák – Krejdl M., Hlaváč, Klimeš, Provazník, Zvolánek, Kudláček, Klement, Slavík, Blažek, Rakušan P. ml., Kubát.

Goly
Domácí : Benc, Prchal 3x, Munia, Blažek.
Hosté : Hlaváč, Zvolánek, Rakušan.

Vyloučení : 2:4

Během první třetiny nepadl žádný gól a vypadalo to, že v utkání moc branek nepadne. Výborní golmani na obou stranách vychytali co šlo a tak se čekalo na první branku až téměř do poloviny 2 třetiny. Ta padla do sítě Hurtova Lhoty. Nedlouho potom bylo srovnáno a poté už byla vždy napřed Hurtova Lhota až do konečného skóre 6:3. I když do poloviny první třetiny byla Česká Bělá aktivnější a šancí měla více, tak 2 a 3 třetina již byla Hurtova Lhota aktivnějším soupeřem a Bělou přestříleli. Z tohoto utkání si odvezla H.Lhota bod a o vítězi bronzového poháru se rozhodně v sobotu od 16:30, kdy sehrají obě družstva 2. zápas boje o 3 místo a poslední utkání této sezóny. Poté následuje finále, kde se hraje od nuly, neboť Plameny s Klouzovama hráli nerozhodně 4:4. Zveme všechny diváky na tyto 2 utkání, které nabídnou špičkové zápasy amatérské ligy a určitě se bude na co koukat.

 

Doplnění chybějícího utkání Libice – Vilémov ze dne 6.3.2016

HC Vilémov – HC Libice 5:11 ( 1:3, 1:3, 3:5)

Goly : Lupták 3x, Špitálník, Šrámek – Marek 4x, Bříza J. st. 3x, Lorenc, Mečiar, Nosek, Bříza J. ml.

1. zápas finále nepřinesl nikomu výhodu. Rozhodne se příští sobotu !

Klouzovy – Plameny    3:3 (0:1, 3:2, 0:0 )

Sestavy
Klouzovy : Nejedlý J. – Novák, Nejedlý R., Jiránek, Míšek, Piskač, Mudruňka, Žemlička M., Švec, Haltuf, Halák.
Plameny : Bořil – Kvaček M., Dvořák, Dražil, Meloun, Koubek, Kavalír, Vosička, Kárník, Klement, Kvaček L., Málek, Krédl, Křivský.

Goly
Domácí : Piskač, Haltuf, Švec.
Hosté : Vosička, Dvořák, Kvaček L.

Vyloučení : 1:1 ( Klouzovy navíc 10 min osobní trest Jiránek Kamil)

První utkání finále bylo velice vyrovnané. Styl hry nahoru dolu a šance na obou stranách, které výborní golmani obou družstev dokázali vychytat a tak tento zápas nerozhodnul a neznamená téměř nic. Vše se rozhodné příští sobotu v 18:30, kdy dojde k rozhodnutí a po tomto finálovém utkání také na předávání pohárů, cen a trofení pro účastníky AHL.

 

V utkání o umístění sehráli duel SK Devils a Libice.

HC Libice n./D. – SK Devils    11:5  ( 3:1, 0:3, 8:1 )

Goly : Marek 3x, Nosek 2x, Brzek T., Klofáč 2x, Kadlec 2x, Lorenc – Musílek, Kopal, Baumgartner, Pospíšil, Dvořák.

Do finále postupují KLOUZOVY a PLAMENY !

Tento víkend rozhodl o finalistech. O 3 místo si zahraje Česká Bělá s Hurtovou Lhotou.

1) Klouzovy – HC Česká Bělá 3:7 (1:5, 1:1, 1:1) po s.n. 1:0.

Sestavy
Klouzovy : Nejedlý J. – Žemlička P., Švec, Benák, Ressl, Haltuf, Mudruňka, Halák, Žemlička M., Odvářka, Nejedlý R., Míšek, Piskač.
HC Česká Bělá : Čermák – Blažek, Hlaváč, Provazník, Kudláček, Slavík, Kubát, Cinegr, Klement, Rakušan P. ml., Benák, Kolář, Zvolánek, Halama.

Goly
Domácí : Ressl 2x, Švec.
Hosté : Kolář, Zvolánek 2x, Kubát 3x, Blažek.

Vyloučení : 2:3

Klouzovy obhajovali výhru z minulého víkendu a k postupu jim stačila remíza. Ovšem úvod zápasu jim vůbec nevyšel dobře a v polovině provní třetiny už porhrávali 4:0. V tomto utkání byla Česká Bělá jednoznačně lepším družstvem, když dokázali nastřílet 7 branek. Byly rychlejší a na ledě měli vždy více ze hry. Měli jasný cíl, dovést utkání do nájezdů. Právě v těch je pak Klouzovy vyřadili, když vítěznou branku v posledním nájezdu trefil Švec a mohli se tak radovat z postupu do finále Klouzovští.

 

2) HC Wolfs Hurtova Lhota – Plameny 4:4 (3:2, 1:1, 0:1 )

Sestavy
HC Wolfs Hurtova Lhota : Salaquarda – Tecl, Kerber P., Kerber M., Munia, Prchal, Prášek, Krejčí, Benc, Panský, Šotola, Kahoun, Kováč.
Plameny : Bořil – Vosička, Čermák, Dvořák, Kvaček M., Kavalír, Klement, Koubek, Kárník, Dražil, Meloun, Krédl, Málek, Křivský.

Goly
Domácí : Prchal 3x, Benc.
Hosté : Dvořák, Dražil, Klement, Vosička.

Vyloučení : 2:4 ( Plameny navíc do kolnce utkání)

Další duel těchto celků vypadal jako přes kopírák z utkání předešlého, kde poražený nastoupil na soupeře a dostal se rychle do vedení. Hurtova Lhota již v polovině první minuty vedla 1:0 a následně na to dokázala zvýšil až na 3:0 v první třetině. Plameny se ale rychle vzpamatovali a ještě před koncem 1. třetiny snížili na 3:2. Utkání bylo odehráno v rychlém tempu a také bohužel se zraněním na obou stranách. Nejprve se nešťastně srazili kolenem Kováč a Málek, když prvně jmenovaný utkání nedohrál a druhý hráč obdržel trest do konce utkání. Z pohledu diváka to opravdu vypadalo jako nešťastné sražení. Dalším zraněným byl hráč Plamenů Meloun, když byl trefen pukem do oblasti krku a taktéž nedohrál. Plameny celý zápas dotahovali výsledek a více jak polovinu 3. třetiny drželi výsledek 4:4. Dokonce poslední 2 minuty hráli nejprve v 6:5 a poté po vyloučení hráče Plamenů, dokonce 6:4. Ani to však nestačilo a Plamenům remíza postačila pro postup do finále, kde na ně již čekají Klouzovy.

Debakl SK Devils v souteži o umístění

V soutěži o umístění se dnes utkali SK Devils (celkově 6.místo) proti Vilémovu (7.místo). Namísto vyrovnaného hokeje však přišel pro Devils zasloužený debakl, když je Vilémov přestřílel 9:0.

SK Devils – Vilémov 0:9 ( 0:1, 0:2, 0:6)

Goly Vilémov : Hart 2x, Kocourek 2x, Špitálník 3x, Lhotský, Šrámek.

Vyloučení : 1:0