Vítězem letošního ročníku AHL je družstvo KLOUZOV !

Dramatické vyvrcholení AHL 2015/2016 přineslo finále, kde v prvník zápase došlo k remíze a tak se začínalo od začátku bez výhod. Do první poloviny bylo družstvo Klouzov rychlejším a přesnějším soupeřem a zajistilo si již v 1. třetině vedení 2:0. Od poloviny zápasu začalo přituhovat a hra se vyrovnala. Výborní golmani na obou stranách nepustili během 2 třetiny koutouč za záda a tak do 3. třetiny se šlo s výsledkem 2:0 pro Klouzovy. V poslední části se podařilo Plamenům snížit na 2:1 a během posledních 10 minut utkání měli několik šancí a 2x zazvonila tyčka. Vstřelit vyrovnávací gól se jim už ale nepodařilo a tak si letošní prvenství odnáší družstvo Klouzov.

Klouzovy – Plameny 2:1 ( 2:0, 0:0, 0:1)

Sestavy
Klouzovy : Nejedlý J. – Žemlička P., Jiránek, Švec, Benák, Ressl, Haltuf, Mudruňka, Halák, Odvářka, Nejedlý R., Míšek.
Plameny : Bořil – Meloun, Dražil, Vosička, Kavalír, Čermák, Kvaček M., Kvaček L., Křivský, Klement, Kárník, Dvořák, Koubek, Málek, Krédl.

Goly
Domácí : Nejedlý R., Švec.
Hosté : Dvořák.

Vyloučení : 2:2

______________________________________

V Souboji o 3 místo se ve druhém utkání střetli hráči České Bělé a Hurtovy Lhoty. Hurtova Lhota měla náskok prvního vítězství a i v tomto utkání dokázali Českou Bělou porazit výsledkem 6:2 a na bronzové příčce se tedy umístila Hurtova Lhota.

HC Česká Bělá – HC Wolfs Hurtova Lhota 2:6 ( 0:2, 0:2, 2:2)

Sestavy
HC Česká Bělá : Čermák – Haubert, Klimeš, Cinegr, Zvolánek, Benák, Kolář, Halama, Hlaváč, Krejdl, Kudláček, Kubát, Slavík, Rakušan P. ml., Provazník, Klement.
HC Wolfs Hurtova Lhota : Diviš – Adamec Milan, Kerber P., Benc, Prchal, Kahoun, Krejčí, Prášek, Šotola, Kerber M., Munia.

Goly
Domácí : Cinegr, Slavík.
Hosté : Prchal 4x, Šotola, Munia.

Vyloučení : 1:2

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Mussa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u “Vítězem letošního ročníku AHL je družstvo KLOUZOV !

  1. Pingback: Cıvata

  2. Pingback: 2019

  3. Pingback: cleantalkorg2.ru

  4. Pingback: #macron #Lassalle

  5. Pingback: a2019-2020

  6. Pingback: facebook

  7. Pingback: facebook1

  8. Pingback: javsearch.mobi

Komentáře nejsou povoleny.